تماس با ما
تماس با ما
َشبکه های اجتماعی
تماس با ما
َشبکه های اجتماعی
06 بهمن، 1400
شناسه خبر: 115
دیدار سرتیپ اسماعیلی از خانواده شهدای سلامت
دیدار سرتیپ اسماعیلی از خانواده شهدای سلامت

 

 

دستیار ویژه فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی گفت: پزشکان و پرستاران در دوران شیوع بیماری کرونا، بیشترین سختی‌ها و آسیب‌ها را متحمل شدند و ایثار و ازخودگذشتگی آنها هیچ‌گاه فرانوش نخواهد شد. امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی، دستیار ویژه فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی، با حضور در منزل شهید سرهنگ ابوالفضل محقق‌نژاد، نخستین شهید مدافع سلامت ستاد ارتش، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با مداحان مبنی بر اینکه کسانی که خدمات اجتماعی ارائه می دهند کارشان ارزشمند است، گفت: این شهید بزرگوار پزشک و افسر لایقی بود و برای دوستان، همکاران و خانواده‌اش یک عنصر فراموش نشدنی در ذهن است.
وی افزود: پزشکان و پرستاران در دوران شیوع بیماری کرونا، بیشترین سختی‌ها و آسیب‌ها را متحمل شدند و ازخودگذشتگی آنها هیچگاه فراموش نخواهد شد.
امیر سرتیپ اسماعیلی اضافه کرد: با ایثار و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان کشور امروز در حوزه مقابله با کرونا موفقیت‌های خوبی حاصل شده است که در این راستا جامعه بهداشت و درمان ارتش نقش مهم و حساسی برعهده داشته  و این زحمات قابل تقدیر و ستایش است.
وی با ابلاغ سلام و مراتب تشکر فرمانده کل ارتش از خانواده شهید محقق‌نژاد تصریح کرد: شهدای مدافع سلامت ارتش از جمله شهید محقق‌نژاد، مایه افتخار و مباهات ارتش جمهوری اسلامی ایران و کشورمان هستند. شما خانواده معظم این شهید و دیگر خانواده‌های شهدای مدافع سلامت نیز که با همراهی و همدلی با شهدای عزیز در مسیر مقابله با کرونا متحمل سختی‌های زیادی شدید، افتخار ما هستید و همه ما وظیفه داریم قدردان ایثار و زحمات بی‌منت شما عزیزان باشیم.
در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلمین دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش نیز حضور داشت لوح سپاس از طرف امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش توسط امیر سرتیپ اسماعیلی به خانواده شهید محقق‌نژاد اهدا شد.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

سی تی اسکن حیوانانت چگونه است؟

به مناسبت سالروز زلزله بم ببینید...

دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر انقلاب

توانا، سایت مرکز فنی سایبری منافقین هک شد

بهای نفت در بازار انرژی به بالاترین میزان طی هشت سال گذشته رسید.

چه چیزهای فشار خون را کاهش میدهند؟

اومیکرون سوی جدید کرونا

یکی از عواملی که میتواند از سکته را کاهش می دهد پنیر است.

آیا خوردن آب منجر به مرگ میشود؟

مرگ خاموش؟!

درباره ما
دسترسی سریع
پیوندها
تماس با ما