تماس با ما
تماس با ما
َشبکه های اجتماعی
تماس با ما
َشبکه های اجتماعی
13 دی، 1400
شناسه خبر: 100
امیر گلفام در مراسم بسیجیان کوی های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سخنرانی شب گذشته امیر گلفام در مراسم بسیجیان حوزه‌های ۱۶۹ و ۱۷۰ کوی های سازمانی آجا به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

شب گذشته حضرت آقا بهترین جملات را در خصوص شهید سلیمانی فرمودند.

اگر دور اندیشی و تلاش های این سردار خستگی ناپذیر و مجاهدین گمنام محور مقاومت نبود، در ایامی که عراق حاکمیت خود را به واسطه سلطه داعش در بخش های وسیعی از دست داده بود، اگر غفلت می کردیم و به موقع وارد عمل نمی شدیم و مراکز آموزش و تجمع نیروهای داعش در نزدیک مرز خودمان از بین نمی بردیم ، ما نیز مطابق فرمایش حضرت آقا می بایست در همدان و کرمانشاه، در مقابل داعش می ایستادیم.
در کشورهای محور مقاومت ( عراق و سوریه ) کارهای بسیار بزرگی انجام شده و انسان های مخلص زیادی تلاش کردند که مانند ماه نورافشانی کنند، افرادی همچون شهیدان همدانی و پورجعفری ، ولی در مقابل خورشید تابانی چون شهید سلیمانی کمتر دیده شدند‌.
در واقع تجلیل از شهید سلیمانی، تجلیل از مجاهدین گمنام محور مقاومت می باشد.
خلبان شجاع و غیور نیروی هوایی هنگامی که امریکایی ها بر فراز آسمان عراق، تسلط داشتند با شجاعت تمام مراکز اصلی تجمع و اموزش نیروهای داعش را به خوبی شناسایی و تصویربرداری نمود.
پس از آن حسب درخواست سردار سلیمانی در زمانی دیگر که بهترین فرصت بود ، تعدادی از هواپیماهای جنگی نیروی هوایی ارتش در شرایط نامساعد جوی و دقیقا در لحظه مورد درخواست، این مراکز نفاق و ملحدین را مورد هدف قرار دادند و مجددا روز بعد نیز این اقدام متهورانه انجام شد و ضربه مهلکی بر پیکره داعش وارد آمد و عملا باعث زمینگیر شدن داعش در ان منطقه گردید

ویژگی حاج قاسم این بود که سرباز ولایت بود و دقیقا پا جای پای ولایت می گذاشت و نه جلوتر از رهبری بود و نه عقب تر‌.
شهید صیاد شیرازی هم چه در زمان امام و هنگام جنگ تحمیلی و چه بعد از آن و نزد رهبری معظم انقلاب همین بودند؛ چون ویژگی مکتبشان یکسان و منطبق بر مکتب رسول الله و ائمه اطهار بود.
نامه حاج قاسم به دخترش بسیار جالب و خواندنی است؛
حتما بخوانید تا درک کنید حضرت آقا به چه علت این تعاریف زیبا را از صداقت و اخلاص ایشان بیان نمودند.
صحبت های حاج قاسم را که در این چند سال شنیده ایم، همگی در کنگره های شهداست( و دعوت برای سخنرانی را نمی پذیرفت).
حاج قاسم اهل شعار دادن نبود؛ بلکه اهل عمل بود.
بعضا که از عملیات های محور مقاومت ( عراق و سوریه ) به تهران بر می گشت ، به دلیل اتفاقات مهم پیش آمده، فرصت نمی کرد که به خانه و خانواده سر بزند و مجددا با پرواز دیگری به سوریه یا عراق می رفت.
به همین مصداق است که در اخرین نامه نوشته شده به دخترش می گوید : دختر عزیزم شما در خانه من در امان هستید و با عزت و افتخار زندگی می کنید. چه کنم برای آن دختر بی پناهی که هیچ فریاد رسی ندارد و آن طفل گریان که هیچ چیز ندارد و همه چیز خود را از دست داده است ...
من در چشمان خود نمک می ریزم که پلک هایم جرات بر هم امدن نداشته باشند تا نکند در غفلت من ، آن طفل بی پناه را سر ببرند( اشاره به آوارگان سوری که مورد تهاجم وحشیانه داعش قرار گرفته اند)
در ماموریت های کشوری که همه حق ماموریت های خوبی دریافت می کردند، این شهید والامقام در ماموریت هایی که به خارج از کشور می رفتند و بعضا بیشتر ایام سال در حال فرماندهی، مبارزه و مدیریت محور مقاومت بود و‌ معلوم نبود که حتی سالم برگردند، حتی یک ریال هم حق ماموریت دریافت نکرد.
چه بسا افرادی که ادعای فراوان دارند اما فاصله زیادی با ایشان و عملکردشان دارند.
سردار سلیمانی بهترین مزدش را زمانی گرفت که غائله داعش تمام شد و در جایی رفت که بسیاری از یارانش در آنجا رفتند (عراق) و توسط پلیدترین شیاطینِ روی زمین به شهادت رسید.
وقتی بفهمیم چه کسی ایشان را به شهادت رساند، متوجه می شویم ایشان چقدر بزرگ بودند و هیچ مزدی برای ایشان از این بالاتر نبود که خستگی این مجاهدت را از تن این عزیز بیرون کند.
مراقب باشیم اگر در جنگ نرم امروز در فضای مجازی خوب پای کار نباشیم، دچار خسران می شویم.
تلاش کنیم تا بتوانیم پرچم این انقلاب را به دستان حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برسانیم.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

ابراهیم رئیسی : نظارت بر مرزها با دقت و جدیت انجام شود

مرگ شامپانزه ایرانی تازه منتقل شده به کنیا

آیا حذف بند وام ازدواج از بودجه 1401 صحت دارد؟

رئیس کانون بازنشستگان درباره سن بازنشستگی چه میگوید؟

کلیسای مسروپ و حاج قاسم سلیمانی

جام حذفی در یکشنبه و دوشنبه کار خود را آغاز می کند

ایام فاطمیه در قم

رئیس کانون بازنشستگان درباره سن بازنشستگی چه میگوید؟

دانیال اسماعیلی فر پژسپولیسی میشود؟

امیر ایرانی: تمامی امکانات نیروی دریایی ارتش در اختیار مردم سیل زده است.

درباره ما
دسترسی سریع
پیوندها
تماس با ما